Історія

А  починалося  все  так:   1978  рік  багато  підприємств  у  місті  ,  усі  працюють  ,  багато  молоді  на  фабриках  і заводах  .  Йде  будівля  житлового  масиву  «Черемушки».  А  дітей  влаштувати  в  садочок  все  важче  ,  ось  і  вирішує  «Сільгосптехніка»     будівництво   нового  дитсадка    під  назвою  «Колосок» - 1982  рік  -першою  завідуючою  стала  Пахило  Людмила  Василівна  ,  дитячий  садок  працює  ,  виховує  малечу  ,  разом  з  ними  росте  і  молоде  покоління    педагогів  ,  ті  хто прийшли  працювати  помічниками     вихователів  здобули  знання  в  педучилищах ,  молоді  педагоги  підвищують  свою  профмайстерність  в  вищих  навчальних  закладах.  Дошкільний  заклад  відомчий  та  підпорядкований   підприємству   «Сільгосптехніка»        Іде  час ,  життя не  стоїть  на  місці  , нові  часи  нові  вимоги  ,  нові  плани  на  перспективу .   в  1995  році  заклад  передано  до  комунальної  власності  (рішення  Котовської  міської  ради  народних  депутатів  №32 –ххІІ від  24.05.2005) Але  вони  не  найкращі  для  освітян  ,  так  в  2001 році  дошкільний  навчальний  передає  в   аренду  приміщення   дошкільного  закладу   площею  100,4м.кв  для  розміщення  дитячої  бібліотеки.(завідуюча  ДНЗ  Франк  В.А.)  зменшено    в  дошкільному  закладі  одну  групу  (25  місць)

Нігара  Галина  Миколаївна) зменшено    в  дошкільному  закладі    ще  одну  групу  (  ще  25  місць  )

Заклад  продовжує  свою  роботу  організовуючи  освітній  процес  і   взаємодію  з  вихованцями   та  батьками,продовжуємо  роботу  над  собою,  щоб  іти  в  ногу  з  часом  .

При  цьому  особлива  увага  педагогів  звертається  на  особисте світосприйняття, набуття цілісних уявлень, знань, умінь, навичок, необхідних  дитині для     повноцінного життя   ,  а  відбувається воно  в   атмосфері -----

ЛЮБОВІ, СВОБОДИ, ТВОРЧОСТІ.

2010  рік -  змінюється керівник  дошкільного  закладу  ,  призначено  Гличко  Тамару  Шотівну,в  цей  час  проходить  зміна  та  омолодження  колективу  закладу,    тепер  ми  міцний  та  потужний ,загартований  та  дружний  ,творчий  та  дисциплінований  колектив,  працюємо  творчо  та  по  діловому,  закохані  в  свою  професію,  поважаємо  думку  один  одного  ,  цінуємо  досвід  старших  педагогів  та  впроваджуємо  креативність