ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ЗДО, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі»,  дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ЗДО» і Вам буде  запропоновано місце в садочку, або  іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і, у разі його зміни (про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу), звернутись  до УОСМС Подільської міської ради для отримання путівки до ЗДО (у разі не з’явлення у зазначений термін, Ваша черга автоматично скасовується). Далі, протягом 10 днів з моменту отримання путівки, слід надати необхідні документи завідувачу визначеного дошкільного закладу.

ПОТРІБНО МАТИ ТАКИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ:

- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

- медичної картки;

- копії свідоцтва про народження дитини;

- направлення з управління освіти, сім`ї, молоді та спорту Подільської міської ради;

- пакет документів, які підтверджують право на пільгове харчування дитини в ЗДО(чорнобильці, багатодітні, малозабезпечені, діти під опікою, позбавленні батьківського піклування , діти сироти, діти учасників АТО).